Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2007, 23:28   #15
Lord Smallwood
 
Reputacja: 1 Lord Smallwood nie jest za bardzo znany
Imię Sinn o`Kelly
Narodowość Irlandczyk
Wiek 32 lata
Wygląd Jest wysoki i barczysty. Ma krótkie włosy i krótką starannie przystrzyżoną bródkę. Piwne oczy. Nosi czarną szatę i czarny płaszcz (dość mocno już wyblakły). Na jego twarzy widnieje blizna, ciągnię się ona przez cały policzek. Mimo tego małego szczegółu jest przystojny. Za jego pasem tkwi garłacz, a u boku szabla. Na palcach nosi sygnet rodowy i parę pierścieni.

Charakter Jest bardzo dumny, lubi się wywyższać. Rzadko mówi prawdę. Jest słynny z ciętego języka i inteligencjii. Chleje do upadłego. Jest arogancki wobec wszystkich, nawet przełożonych. Jest okrutny. Nie oszczędza ani dzieci ani kobiet.

Jeżeli chcecie znać moją historię to lepiej dajcie więcej rumu. Jako młokos. Po odebraniu nauk oczywiście. Gościłem na dworze króla angliii. Nigdy go nielubiłem tak jak i całej anglii. Byłem tam jako gość honorowy, gdyż pochodzę z najznamienitszej rodziny w Irlandii. Niestety, nakryli mnie gdy w łóżu byłem, z córką tegoż monarchy. NO i cóż uciekać musiałem. Niedługo potem zaciągnęłem sie na statek, piracki oczywiście. Gdzie dzięki mojej błyskotliwej inteligencjii, szybko awansowałem. Jakom żyw nie kłamię!!! A tak aby jasność była. Kiedyś pewien bosman zarzucał mi że kłamię, więc odpaliłem mu z garłacza w twarz. Jakom żyw zesrał się oczyma. No i ze statku mnie wylali. A dalej opowiadać nie będę, chyba że rumu dolejecie!!!


Umiejętności Do perfekcjii opanował blefowanie (no może nie do końca, co widać po jego wypowiedzi). Umie walczyć szablą. Umię czytać i pisać. Umie uwodzić. Ma mocną głowę. BArdzo dobrze dowodzi ( zaznał w końcu nauki)
Jest niezłym taktykiem. Umię się elegancko zachowywać, a także tańczyć. Zna się na sterowaniu statkiem. Umię kantować w różnych grach. A również handlować. Zna angielski i łacinę liznął troche francuski
 
Lord Smallwood jest offline