Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2018, 23:10   #157
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
To już oficjalnie koniec... A szkoda, bo fajnie było.

Rzeczywiście, był okres gdzie było za dużo erotyki, zdawało się jakby 3/4 galaktyki była napalona i nie wyżyta, i było im do tego obojętne z kim, kiedy i gdzie Ale to szczegół, bo pewne posty (tu wymownie patrzy się na dwójkę graczy) po prostu zacząłem omijać i nie czytałem. A te drugie (ekhem, MG, ekhem) nie miały morza sexu i było o tym krócej.
Poza tym momentami nie wiedziałem co my niby jesteśmy, piraci? Szmuglerzy? Wesoła gromadka poszukiwaczy przygód?
I tak. Leena, fajna kobitak, ale momentami za silna, jeśli gracze mają w drużynie npc'a który wszystko wie, wszystko załatwi, jest mocny bardzo, i "soluję połowę armii sama", to czują się nie potrzebni Trochę za często to ona wyciągała nas z opresji, mi się wydaję, ale może mi się wydawać.
Bitwa z jaszczurami miała jeden minus, mechy na które my nie mieliśmy siły ognia, było wiadome że ich nie rozwalimy. Ale widocznie, pewnie to miało być zagranie fabularne... nie wiem, może.

In plus był za to klimat w większości czasu. Fajnie było że była akcja, był fluff, miejsce na wszystko w zasadzie, i wolny czas dla nas. Tyle że jednocześnie to nam sesje zabiło.
Jak jest za dużo swobody, to człowiek nie wie co z nią zrobić, do tego postacie były w większości przypadków "samotnymi tfardzielami", anty społeczne i nie chciały się socjalizować.

Ale żeby nie było że sesja zła i nie dobra i więcej minusów jak plusów. Po prostu łatwiej jest wypisać minusy, bo bardziej w pamięć zapadają, niż plusy.
Sesja mi się ogólnie podobała w sumie.

Nie pozostaje teraz nic innego jak tylko czekać na wznowienie i ciąg dalszy. Na drugą część. Fenn wciąż nie przeszedłem żadnej z dwóch metamorfoz, nie doznał catarsis
 
Raist2 jest offline