Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2018, 08:18   #72
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Ja ciebie? Zasadniczo to reaguję na to, co ty robisz, zgodnie zresztą z tym, jak obmyśliłem i opisałem postać w KP, z którą miałaś okazję się zaznajomić (buntownik bez autotytetów, z wybuchami agresjami - które w tej scenie powstrzymuję dla dobra "drużyny" ze względu na to, że mam do czynienia ze współgraczem, a nie NPC).

To ty zaczęłaś prowokacje strasząc mojego wampirka. Potem nazwałaś go wkurwiającym bachorem. Potem dałaś deklarację bezpośredniego ataku na niego. Na koniec zniszczyłaś przedmiot, który dla niego jest bardzo ważny.

Wytłumacz mi więc, na czym polega ta moja prowokacja? Na nie okazaniu twojej Tashy szacunku?

Nie bardzo rozumiem, czemu ma służyć mini-szantaż w twoim poście. PvP jeśli się nie dopasuję do twojej postaci? Ja nie wymagam od ciebie, żebyś dopasowywała się do mojej postaci lub jej perspektywy. Mógłbym równie dobrze napisać "jeśli chcesz mieć spokój z Rayem, nie wymuszaj siłą szacunku, bo inaczej PvP", ale nie widzę w tym sensu. Odgrywajmy swoje role, bo na tym podobno polega rpg i nie mylmy postaci z graczem. Nie mam problemu z tym, że inna postać chce wychowywać moją postać. Nie widzę też powodu, żeby ktoś miał problem z tym, że mój zbuntowany niemal-nastolatek zachowuje się jak zbuntowany niemal-nastolatek.

EDIT:
zapomniałem - istotnie, wybrałem "matkę" bez konsultacji z tobą po sugestii Kessega (ty jako Brujah matką, Leo jako Mentor). Mój błąd wynikający z pośpiechu, żeby nie opóźniać startu, przepraszam! Jeśli to problem dla ciebie, myślę że na tym etapie jeszcze możemy to odkręcić. Zmienię KP, ty jeden fragment w gdocu i możemy śmigać dalej.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.

Ostatnio edytowane przez Phil : 25-09-2018 o 08:28.
Phil jest offline