Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2018, 13:14   #76
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Pisanie na docu ma pewne plusy, m. in. pozwala mi na ewentualne dopisy między wcześniejszymi odpisami graczy. Efekty naszej twórczości będziemy potem przenosić na forum.

Co do konfliktów między postaciami graczy, ja nie mam z nimi problemów, jak długo nie prowadzą one do konfliktu między graczami albo nie są szkodliwe dla fabuły bądź płynności sesji. Póki co uważam, że wasz RP całkiem dobrze wyszedł, zwłaszcza że wpisuje się w moją wizję zbuntowanej i dość kłótliwej Sfory.
Jeśli jednak w którymś momencie któreś z was odniesie wrażenie, że w wyniku takich spięć między postaciami (a dotyczy to też moich npców) zaczyna odczuwać niechęć do sesji, niech zaraz da znać, abyśmy sytuację mogli poprawić, bo ostatecznie o to chodzi, żebyśmy się wszyscy dobrze bawili
 
Kesseg jest offline