Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2018, 19:40   #91
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Zmiennokształtni zajmują obszar po drugiej stronie barykady. Były tam pomieszczenia techniczne magazyny i chyba pralnia… Może znajdziecie tam nieco zasobów, bo te, którymi dyponujemy są niewielkie. Nie wiem ilu jest zmiennokształtnych, na oko powinno być ich od pięciu do dziesięciu, ale zgaduje. Wiem, że są zupełnie obłąkane i raczej nie współpracują. Jeśli mowa o Zandalusie, to był jakąś miejscową sławą, czy też może maskotką dyrektora. Hrabia także go odwiedzał. Był katatonikiem, raczej nieszkodliwym, jedyny jego kontakt ze światem zewnętrznym polegał na malowaniu dziwnych obrazów. Był poszukiwaczem przygód, więc nie dziwiło mnie to, że w jego umyśle gnieździły się okropne rzeczy – rzekła inkwizytor. Mura wpatrywała się w nich niepewnie, a Umorli stwierdził, że temu oku bardzo źle z oka patrzy.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline