Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2018, 19:40   #876
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Dla uściślenia - 1300PD plus darmowe rozwinięcie?

EDYTA:
I jeszcze
Cytat:
Napisał xeper Zobacz post
Trzy konie wierzchowe; trzy komplety uprzęży wraz z siodłami i jukami; cztery koce; zestaw garnków i kociołek; trzy śpiwory; dwie płachty namiotowe; kilkanaście metrów liny; siekiera; cztery sztuki skórzanych kajdan; zapas jedzenia na trzy dni; cztery bukłaki z wodą; trzy komplety ciepłych ubrań; trzy peleryny; kilka par zapasowych onuc; 12 zk; nadziak wyciągnięty z ręki Elmera; miecz; dwa sztylety; skórzana kurtka; koszulka kolcza; buty ściągnięte z dwóch trupów; myśliwska kusza i dziesięć bełtów w futerale; hubka i krzesiwo; fajka; woreczek tytoniu; zwój rzemienia; licencja łowcy nagród;
Santiago przytulił: konia z siodłem i uprzężą, juki, koc, kociołek, śpiwór, płachtę namiotową, 10m liny, jedzenie na 1 dzień, bukłak z wodą, ciepłe ubranie (komplet), pelerynę, 4zk, miecz, sztylet, koszulkę kolczą, hubkę i krzesiwo.
Nie jestem pewien, jak wyglądała sprawa z kuszą - deklarowałem przytulenie, ale coś chyba magusy zwędziły... <szuka w sesji>

EDYTA 2
Znalazłem - kuszę przytulił Estalijczyk

EDYTA 3
KP gotowa w 90% (jest w panelu sesji). Pozostała kosmetyka. Przyjąłem 1300PD plus darmowe rozwinięcie (jakby co skoryguję) - wydane na rozwinięcia, dodatkową umiejkę (z dwóch do wyboru przy profesji) i zmianę profesji na Zwadźcę. Sprzęt tylko zdobyczny. Cechy turlane na Kostnicy (bez zakładania konta - też mogiem powtórzyć, gdyby co - OP raczej nie jest), zastosowanie Łaski Shallyi dla rzutu 3 na 2k10. PO przepisane z poprzedniej mechaniki (3 punkciory), PP jako ? (bo w sumie nie wiem - losować, czy nie?).

Jakby co - pytać
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 27-09-2018 o 20:49.
Gob1in jest offline