Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2018, 10:33   #10
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Uwielbiam takie rekrutacje, które zaczynają się bardzo ciekawie i sympatycznie w stylu fajnie, że ktoś się zgłosił, podeślijcie choć karty postaci to ruszymy z sesją przy nadal otwartej rekrutacji i zanim się sesja rozrusza to może jeszcze ktoś dołączy.
Natomiast za chwilę zamieniają się w rekrutacje w stylu: "nie napisałeś mi jeszcze jakiego koloru twoja postać nosiła majtki i jak często je zmieniała, niestety bez tego nie zaczniemy"...
I tak dla niewtajemniczonych to był sarkazm.

Wiem, że zarówno nowym graczom jak i nowym mistrzom gry ciężko zaczynać od zera na tym forum, bo jeszcze nikt ich nie zna. Jednak gdy zaczyna się od za przeproszeniem "wydziwiania" i ucinania moim zdaniem interesującej inicjatywy graczy (bliźniacy) to mnie osobiście przestało się to już podobać pomimo, że bardzo się ucieszyłem na możliwość zagrania w tym systemie.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline