Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2018, 21:36   #1215
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Odpisałem na pw dru.

Arvelus ostatnia „tura” wykorzystywała pełną pulę kości na pościg. W zasadzie zaczyna się walka. Jeżeli chcesz rzucić Aurę świętości, to rzuć. Ghul uderzy. Jezeli wolisz z nim rozmawiać, to rozmawiaj. On uderzy. Nie przyjmę deklaracji w stylu „przed walką aktywuję to i to”. Czas „przed walką” wymagał pełnego skupienia na pościgu...

W związku z powyższym możesz zmienić deklaracje.

Lunatyczka jest nadal z nami? Bo cisza z jej strony. Odezwij się i daj znać czy szykować coś dla Klary.

Aiko po weekendzie pociągniemy Gerge i Annę, co by tak sami nie leżeli w ciemnej piwnicy z trzema piwnicznicami.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline