Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2018, 19:12   #32
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zastanawiałem się czy nie wysłać zgłoszenia ale i tak mam mnóstwo sesji więc nie będę zabierał innym miejsca.

Miałem fajny koncept na 90-letniego górnika przekwalfikowanego na kanalarza gołębiarza z zamiłowania który po śmierci żony wyjechałby w ostatnią podróż życia aby zostać przemienionym przez Nosferatu którzy po tym co się stało z Neo Inkwizycją nagle znalezli zapotrzebowanie na kogoś kto mógłby wytresować gołębie pocztowe.

Choć tak jak mówiłem nie mam się co pchać bo mam mało czasu, będę miał jeszcze mniej a przedemną sesja z Sabatem więc już kolejnej nie zmieszczę a piszę tutaj żeby powiedzieć że na pewno będę czytać i żeby podziękować ci Amonie za poradnik pewnie sobie rozpiszę mojego vega nosferatu gołębiarza to będzie gotowy na następne warsztaty gdy już będę miał więcej czasu

Miłej Zabawy wszystkim
 
Brilchan jest offline