Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2018, 08:14   #123
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Panie i panowie widzimy się 13-14 października w Toruniu, na ul Kujawskiej 14. Lokalizacja:
Lokalizacja | Camping, pole namiotowe, domki i hotel w Toruniu.

Zarezerwowałem 2 domki typu:
–domek „LUX” 4 osobowy (2 sypialnie 2 osobowe, salon i łazienka) (01.10 – 30.04.) – 185,00 zł

Opłaty dokonuje się na miejscu także nie muszę zbierać od nikogo kasy na zaliczkę. Z tego co widzę mamy 7 osób nocujących i 2 gościnne, bo ja też przyjeżdżam z dziewczyną (sypialne są dwuosobowe, oddzielne), domki blisko siebie położone, dostęp do internetu i możliwość wykupienia posiłków jeśli ktoś by miał takie życzenie. Prosiłbym o numeru telefonów na priv. Doba hotelowa kończy i zaczyna się o godz. 11.00, proponuję przyjeżdżać od tej godziny, zameldować się i pójść zwiedzać/jeść.

W zasadzie możemy już chyba planować atrakcje/zwiedzanie/program jakiś w tym temacie.

Avitto, może na "drugą edycję" się z Henem załapiesz

edit. Niestety wyższa cena wynika z tego, że poza sezonem się widzimy (cena od października do kwietnia). No i domki już tylko takie były dostępne. Ceny oczywiście są za domek, nie od osoby.

ps. W dniach 12-14 października w Toruniu jest akcja "Toruń za pół ceny". Sporo sklepów, restauracji i hoteli daje wtedy obniżki. Może się przydać przy pójściu na miasto. Lista:
Oferta - Toruń za pół ceny
Niestety chyba nie nasz hotel
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 01-10-2018 o 12:14.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem