Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2018, 12:09   #17
Jendker
 
Jendker's Avatar
 
Reputacja: 1 Jendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał noboto Zobacz post
Dzięki, zacznijmy od pomocy z KP do tej sesji chyba że MG ma zamiar (Myślałem że jak napisze coś o problemach i potrzebie pomocy to napisze na priv ;-; )

A tak to to ja teraz głownie na skype siedzę i roll20 bo prawie codziennie po pracy coś prowadzę
Mg obecnie siedzi na wyjeździe, stąd jego mniejsza aktywność. Jeżeli masz problemy napisz do mnie proszę na priv z pytaniami, powinienem dość szybko odpowiedzieć.

A tak poza tym cieszę się z rosnącej aktywności. Sądziłem, że dłużej zajmie zbieranie ludzi, ze względu na dominacje innych uniwersum na forum.
Nie ma konieczności perfekcyjnego znania uniwersum, podstawowe rzeczy będę przestawiał, resztę i tak będziecie odkrywać.
 
Jendker jest offline