Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2007, 14:29   #7
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Sorki Darken za zaśmiecanie tematu :>

Co do schematów, tutaj ja mam swój ulubiony. Tworzone przeze mnie przygody nie polegają na żadnym z przedstawionych przez Ciebie schematów. Raczej staram się tworzyć przygody, które pozwalają graczom rozwijać swoją własną inteligencję. Dlatego scenariusze staram się tworzyć z głową, i żeby gracze musieli użyć swojej głowy. Znajdowanie czegoś to nie dla mnie, zabijanie też nie, ponieważ zabijanie polega na rzutach kostkami. Dostarczanie też nie, ponieważ w scenariuszach stawiam na intrygę, a nie na określone polecenia. Zdobywanie czasami, aczkolwiek rzadziej. Jeżeli robię scenariusz, w którym gracze muszą coś zdobyć, to jest to coś, bez czego gracze nie są w stanie kogoś zabić. Prędzej łącze schematy, ale ZAWSZE unikam wykonywania określonych zadań, czyli jak ktoś mówi graczom co ma robić. To nie przygoda, to praca
 
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem