Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2018, 07:21   #125
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Redone Zobacz post
Ej, a na stronie Toruń Za Pół Ceny jest informacja że Camping Tramp ma zniżki na ten weekend... Dziwne.
No dziwne rzeczywiście. Było logo "MOSiR", przy ich ofercie i dlatego nie zauważyłem tej informacji na stronie.

"
pokoje dwuosobowe 55 zł zamiast 110 zł
domek czteroosobowy 90 zł zamiast 180 zł
-50% miejsce dla kampera
liczba dostępnych miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji"

Możliwe, że chodzi właśnie o jeden z domków których zarezerwowałem. Pani na recepcji nie poinformowała mnie o tym w momencie rezerwacji, ale zadzwonię i zapytam dzisiaj.

UPDATE1: Miła pani z recepcji poinformowała mnie, że powinienem powiedzieć hasło: "Toruń za pół ceny" przy dokonywaniu rezerwacji (oczywiście nie wiedziałem wtedy nawet, że jest taka akcja). Pani powiedziała, że musi się zapytać "góry" czy uznają tą zniżkę po czasie bo powiedziałem, że mogę zrezygnować z rezerwacji i zrobić ją ponownie jak trzeba W każdym razie czekam do 15 na informacje i możliwe, że rzeczywiście będziemy mieć zniżkę.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 02-10-2018 o 08:40.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem