Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2018, 07:48   #65
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację

- Mam już wierzchowca tylko muszę po niego pójść i przy okazji po moje rzeczy. - Powiedziała Livia do ‘ojczulka’. Pominęła na razie pytanie o odległość Res Horab bo w tym momencie nie umiała określić co to znaczy dla wojownika ‘daleko’. Ale prowadząc Torstiga do karczmy gdzie trzymała swojego wielbłąda i rzeczy opowiedziała mu trochę o zwyczajach kraju w którym się znalazł.
- Moda? Mhm ja zawsze odbierałam to jako swego rodzaju tradycję, wiesz jak okadzanie przy obrządkach religijnych. Dodatkowo różne zioła mają różne aromaty i smaki, i potrafią działać na samopoczucie. Na przykład możesz znaleźć takie mieszanki które potrafią cię zrelaksować, inne spowodują że będziesz widział niebo w nienaturalnych kolorach, albo po prostu będziesz miał co robić w nudne popołudnie, albo jak obserwujesz kogoś lub coś i starasz się wyglądać jakbyś był zajęty popalaniem a nie szpiegowaniem. - Wyjaśniła, starając się dobierać proste i zrozumiałe słowa, ale jej słowotok koniec końców wziął górę.
- Pytasz z czystej ciekawości czy przed wyruszeniem chcesz spróbować nowych smaków innych krain?- Wiedziała że w ich przypadku czas to pieniądz ale nie potrafiła sobie odmówić podpuszczenia wojownika.
 
Obca jest offline