Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2018, 19:52   #23
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
W sumie moje kropeczki też mógłbym przekazać na rzecz drużyny. Na 100% dam 1 z mojego Haven i 1 z Resources. Moglibyśmy sobie zorganizować za to jakieś małe więzienie w podziemiach klubu za 1 punkcik i 1 punkcik wydałbym w chasse, abyśmy mieli teren na wyłączność. Lex za swój punkt z Haven wziąłby drużynowego ghula.

Pytanko do mg, podręcznik podpowiada że powinniśmy mieć jakąś miejscówkę do spania nawet bez punktów w haven, można wtedy brać związane z nim flawy? Nie wiem czy powinienem zmienić mój flaw na coś innego czy też może zostać.

Co do postarzania, osobiście preferuję grę możliwie świeżymi spokrewnionymi. Nigdy nie grałem w tych klimatach i chciałbym odkrywać uniwersum nie obawiając się o duperele w stylu "wampir z takim stażem powinien to już wiedzieć".
 
Zaalaos jest offline