Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2018, 20:17   #26
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pytanko do mg, podręcznik podpowiada że powinniśmy mieć jakąś miejscówkę do spania nawet bez punktów w haven, można wtedy brać związane z nim flawy? Nie wiem czy powinienem zmienić mój flaw na coś innego czy też może zostać.
Nowy flaw pliz to samo zresztą tyczyłoby się Leksa bo on ma też haven flaw compromised


Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
No ok. To ja się dostosuję. W końcu w historii Adam miał 6 miesięcy zdaje się od śmierci.

Zresztą postarzenie go o te dwadzieścia lat mocno zmieniłoby relacje z krewnymi, którzy są Touchstones...
Znów Leks musiałby się pozbyć z karty tych 15 pedków które myślał, że będzie miec
Cytat:
Możemy upchać moje Haven pod klubem? Wtedy obstawa mogłaby np. Być oficjalną ochroną klubu, a nieoficjalnie pracować dla naszej „mafii”.
jasne
Cytat:
Co do żarcia... no cóż, moja postać to Aleycat, więc chodziłbym jadać na miasto...
Aleycat też powinien polować w swojej domenie jak nie chce problemów. Wykombinujcie sbie jakiś parking przy lokalu który "nocami bywa niebezpieczny"

Cytat:
Tak, pewnie to Adam ściągnie na nas kłopoty.
tak

-----edyta----
Cytat:
Najbardziej pasowałoby coś w stylu "oportunista" - wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję/z i tak umierających/z wypadków, albo "wszystkożerny" - nieważne co to jest, pies, szczur, Angelina Jolie, pożywi się tak czy inaczej by zaspokoić głód.
To bardziej Aleycat też
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline