Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2018, 14:45   #36
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
A jest coś w stylu Henchmens, czy Military force z starego Vampire Storytellers Handbook, by kontrolować gang nie-kelnerów?

Mam merita za 2 punkty z którego mogę zrezygnować by podbić zaplecze finansowe i w ludziach. Nasz legend byłby taki:
Po zawiązaniu się koterii Lex wniósł do niej zaplecze finansowe i klub będący jej siedzibą Resources (•••), oprócz tego wpływy w lokalnym gangu motocyklistów Alies?/Henchmen?? (•••), oraz ghula pilnującego w dzień Retainers (••)

Gdy Adam zobaczył przestronne piwnice plebanii mające być schronieniem, zdębiał i zbladł jak ściana, po czym zadbał o to by to miało ręce i nogi, zaadoptował zasypane częściowo krypty, zabezpieczył i zaaranżował Home sweet Home Haven (••••), do tego wniósł do ekipy przydatne kontakty Contacts (•••)

Dzięki Lwu mieli zaplecze w formie zwierzecej krwi na czarną godzinę Herd (••), Rosjanin wniósł też do koterii własne kontakty Contacts (•)

Gdy już działali wspólnie, Lev skupił się na rozszerzaniu koteryjnej strefy wpływów Chasse (+••), co pozwoliło Lexowi na zwiększenie kontroli nad gangiem stanowiącycm zaplecze koterii Alies?/Henchmen?? (+•) oraz rozwinięcie interesów o jakiś warsztat/dziuplę, pawnshop, motel Resources (+•)
Domena: Chasse (•••), Lien (•), Plubtillon (•)
Koteria ma dostęp do:
Resources (••••)
Haven (••••)
Alies?/Henchmen?? (••••)
Contacts (•••••)
Herd (••)
Retainers (••)
Zostają darmowe kropy koteryjne Mi Raaza, oraz ewentualnie coś obniżyć z powyższego backgroundu by coś jeszcze wykupić (Influence? Armoury?).

Jak to widzicie?

[edit:]

Mawla nie wyszczególniłem, bo ni wim co to...
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 04-10-2018 o 14:55.
Leoncoeur jest offline