Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2007, 20:51   #3
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
A ja też sobie skomentuję. Ale komentarz Harv'a, bo artykułu nie mam sił czytać. Głowę chcę mieć wolną od głupot.
Cytat:
Wyraźnie wskazuje, że satanistyczny metal potafi oddziaływać na ludzi negatywnie. Znam ludzi, którzy mieli podobny problem. U niektórych skończyło się to zniszczeniem swojej kolekcji płyt.
Ale to samo idzie powiedzieć o graniu w Tibię, paleniu Marihuany, piciu mleka czy czymkolwiek innym. Jeśli ktoś ma predyspozycje do bycia walniętym (boję się ostrzeżenia :P), to będzie walnięty. Obojętnie czego by się nie chwycił...
Cytat:
Zdanie "nawet chrześcijanie nie wierzą w istnienie diabła" jest bardziej krzykiem rozpaczy i stwierdzeniem, że dzisiejsi ludzie lekceważą Szatana i sądzą, że nie może mieć wpływu na ich życie (co swoją drogą jest bardzo dobrą taktyką diabła - sprawić, żeby ludzie przestali się go bać).
Nie można lekceważyć czegoś, czego nie ma :P
A poza tym, to raczej Boga mieliśmy się bać, Szatanik kusił nas zawsze czymś fajnym (choć może i złudnym).

Takie gazety nie powinny się w ogóle ukazywać, ludzie w nich pisujący powinni być bezrobotni. Jawnej głupocie i ciemnogrodowi należy się przeciwstawiać (to tak ogólnie, bo to co wypisuje każda nakręcona ideologicznie prasa to tragedia...)
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left
copyR jest offline