Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2018, 15:41   #43
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 1

- Ok, no to koniec laby, zaczynamy sesję Co do terminu myślę, że tydzień wystarczy. Czyli chciałbym mieć posty od Was skompletowane do następnego weekendu. Czyli do pt. 12.X, tak bym w weekend mógł dać swój odpis.



- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy
- Akiro 9/9 RL > s: zdrowy
- Anne 9/9 RL > s: zdrowy
- Daniel 9/9 RL > s: zdrowy
- Colonel 9/9 RL > s: zdrowy
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy



PD

- Amudant, Archiwum, Ronin po 5 PD za uzupełnienie danych w exel jak MG prosiły jakiś czas temu

- Jacq i Abi po 5 PD za głos wyborczy w sprawie pojazdu gdy było o to pytane.




Omówienie



- Prosiłbym o przeczyszczenie doc do końca tego tygodnia, żeby na tą turę był czysty doc jeśli ktoś by chciał tam coś rozegrać. Poprzenoście te opisy z doc w opisy swoich postaci na początku.

- Oki, doki, jest pierwszy post. Jest w nim streszczenie większości piątkowego dnia. Wyniki poszczególnych konkurencji macie w exel. Rozkulałem i policzyłem wszystkie konkurencje byście mieli do wglądu jak działa mecha, i jak to się liczy. Wyniki konkursów to wypadkowa statów i kostek. Jeśli coś, ktoś ma jakieś pytania co do tej mechy/kulania, chciałby coś wiedzieć no to niech śmiało pyta. Po to są te warsztaty by pytać

- Festyn zaczyna występ Kristin Black. Ale daje krótki popis na 2-3 kawałki. Co kto wie o Kristin to z braku Waszej reakcji, sam pokulałem. Więc to akurat losowa sprawa i żadne staty nie mają na to wpływu. Po występie jest szansa spróbować złapać blondi o jakiś autograf czy coś takiego.

- W każdym razie od was, w konkurencji rzucania lassem startowali Daniel i Alex i z tego Daniel zajął 2-gie miejsce (razem z Patrickiem) a Alex 5-te. Panowie dostali na pocieszenie po 3 butelki miejscowego alku.

- Co do kibicowania w tym czy innych konkursach macie wolną rękę. Rozpiszcie to jak chcecie.

- Abi wymyśliłeś tego Strasussa z Vegas to jak chcesz możesz mu znaleźć fotę.

- Poza tym pi x oko w ciągu dnia jakoś każdy z BG w jakiś sposób zyskuje kontakt z kimś z wielkich graczy. Każdy chce pozyskać waszą grupkę do swoich celów. Z iloma innymi grupami się takie rozmowy toczą, toczyły czy będą toczyć to nie wiadomo.

- Wieczór macie do rozdysponowania. Możecie poświatotworzyć. Możecie się iść gdzieś zabawić, odpocząć, poszwendać, pointegrować czy coś w ten deseń. Macie w ściądze opis najważniejszych miejsc. W razie wątpliwości pytać. Ja chciałbym zaś zobaczyć w tej turze co, kto myśli o tych propozycjach róznych stronnictw i za czym optuje.


---

- Chyba tyle póki co. Jeśli coś niejasne to pisać i pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline