Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2007, 23:05   #31
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Mi avatar Clouda dla Garreta pasuje. Z twarzy są bardzo podobni. Chciałbym też wytłumaczyć czemu Garret tak bardzo pomaga ludziom ryzykując życie. Ma identyczne schorzenie jak Michael Scofield z serialu Prison Break. Jest bardzo wyczulony na ludzkie cierpienie. Ma też częściową amnezję. Słabo pamięta swoje życie przed szkoleniem w gildii wojowników. W historii nie podałem całej historii tej postaci co nie znaczy, że jej juz nie wymyśliłem. Szarlej miał dzisiaj wrócić. Być może wróci dopiero póżno w nocy.
Na dobranoc kilka szczegółów świadczączych o tym, że Garret może dołączyć po śmierci do Potępionych:
- z zemsty po raz pierwszy zabił w wieku 10 lat
-brał udział w krwawym stłumieniu pewnego powstania dzikich elfów w wieku 15 lat
- jest rasistą ( gardzi Potępionymi i Nieumarłymi, ale też w głębi duszy elfami i krasnoludami)
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 16-07-2007 o 11:27.
wojto16 jest offline