Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2018, 01:06   #347
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 34

Oki myli państwo, wróciły mi internety, laptopy więc post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do sb 13.X.


- ag. ter. Beaumont 10/10 zdrowa; (Christine Hepburn)
- ag. Wainwright 10/10 zdrowy; (Albert William Lloyd)
- mł. ag. Gulbrand 10/10 zdrowy; (Lars Erik Rasmussen)




- Zrobił się wieczór, jest ok 20:00 - 20:30 i choć wieczór jest wczesny to jest już noc. Ale, że nie ma zaciemnienia i latarnie jak i lokale świecą, światłem więc jest dość jasno na ulicach/lokalach.

- W kawałku dla Gabrielle, cóż, wieczór przyjemnie sobie upływał na towarzyskiej pogawędce gdy przyszło dwóch, smutnych panów w płaszczach i klamką w dłoni zaproszeniem nie do odrzucenia dla pana Lapointe. Post kończy się ledwo powiedzieli swoje więc jest czas na jakąś rekację Gabrielle.

- Na zewnątrz zaś nudy na pudy Jeden facet minął budkę telefoniczną i wszedł do restauracji. Czy by chciał obserwować ulicę, czy John'a, czy parkę wewnątrz sąsiedniej restauracji to pewnie byłby to dobry punkt widokowy.

- Po jakimś czasie pod restaurację gdzie siedzą Gabrielle i Lapointe podjeżdża gdzecznie jakaś osobówka. Jest w niej trzech mężczyzn z czego dwóch wchodzi do restauracji a trzeci zostaje za kierownicą.

- Wcześniejszy pan z restauracji, wyszedl na ulicę trochę przed przybyciem osobówki i na koniec posta obserwuje całą scenkę.


---


- Chyba ode mnie tyle. Jakby co to pytać i pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline