Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 12:40   #24
Sosuke
 
Reputacja: 1 Sosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skałSosuke jest jak klejnot wśród skał
Ja się chętnie dołączę. A więc moja postać:
Nazwa: Beof 'Nożownik' Smith
Wiek: 54 lat
Narodowość: Anglia
Wygląd: Jest to starszy, grubszy pan z łysą głową. Nie ma lewej nogi, lewego oka i następujących zębów: prawej górnej 2; prawej dolnej 4; lewej dolnej 1 i lewej dolnej 6. Jedynkę i dwójkę zastępują mu złote protezy, lewa noga drewniana, a lewe oko przykryte opaską. Poza tym ma parę blizna na twarzy i rękach. Jak jest w kuchni to chodzi w swojej białej, poplamionej koszuli z podwiniętymi rękawami do łokci i w brązowych spodniach. (oczywiście jak dostanę posadę kucharza ^^), a jak gdzieś wychodzi to narzuca na to swój, dawnej czarny, teraz szary płaszcz, zatyka za pas dwa krótkie pistolety i swój ulubiony zestaw noży, których zazwyczaj używa do gotowania potraw, ale nie tylko....
Charakter: Jest to starszy człowiek, który widział już wiele i nie jest on zbyt porywczy. Co prawda kocha walkę i przygody, ale zna też swoje lata, nie jest taki sprawny jak kiedyś. Często wychodzi ze swojej kuchni na pokład, żeby popatrzeć jak inni sobie radzą, porozmawiać z nimi albo hazardować. Taaak... Jest on nałogowym hazardowcem. Lubi również upić się porządnie. Nie chce władzy (no może troszkę).
Historia: To za długa historia, aby ją tu opowiadać... Może kiedy będziemy mieli parę spokojnych dni na lądzie to ci ją opowiem... Wiedz tylko, że na wielu łajbach pływałem i każda załoga była z mojego żarcia zadowolona
Umiejętności:
Doskonale gotuje
Dobrze rzuca nożami
Potrafi celnie strzelić w każdych warunkach
Blef
Język angielki i hiszpański, trochę francuskiego.
Ekwipunek: Luneta, dwa krótkie pistolety, ubranie z opisu, zestaw noży, tasak i jatagan.
 
__________________
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja..." Śmierć
Sosuke jest offline