Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2018, 21:41   #111
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Hajime pomyślał chwilę. Nie miał powodu drążyć dalej, ale coś tu nie pasowało. W końcu co mu szkodzi. Zadzwonił do Rumi, wiedział, że się w nim podkochuje i czasem bezczelnie to wykorzystywał. Tak jak dziś. Wybrał numer:
- Cześć, tu Hajime. Masz chwilę? - oczywiste że miała.
- O cześć, pewnie mam.
- Możesz mi pomóc. Możesz zadzwonić pod numer, który ci wyśle, z pytaniem czy wciąż szukają kogoś do pracy?
- Ale po co?
- dziewczyna nie kryła zdziwienia.
- Muszę coś sprawdzić, mogę na ciebie liczyć? - pewny odpowiedzi pozwolił sobie na łyk wody, niegazowanej rzecz jasna.
- Ook, zrobię to - odpowiedzialna po wahaniu.
- Odwdzięczę się po stokroć. Zaraz ci wyślę numer. Acha, tylko wymyśl sobie jakieś imię i nazwisko.

*

- Dobra robota - pochwalił drużynę Hajime. - Trzymają się mocniej niż się spodziewałem, ale złamaliśmy ich. Wspaniała obrona. Hiramatsu, sam bym tego lepiej nie zrobił - to ostanie nie było akurat takie pewne, ale powiedzenie, że Hiramatsu zrobił to prawie tak dobrze jak zrobił by to Soryama mogło ubóść dumę chłopaka. A naprawdę się spisał i nie było potrzeby podcinać mu skrzydeł. Drobne kłamstwo nie mogło zaszkodzić.
 
Mike jest offline