Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2018, 18:48   #20
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Hakon, jeśli byś grał Hasmansem z Braci Krwi, to oczywiście możemy powiązać postaci, ja jestem chętna. Np. spotkali się po latach w Ubersreiku, a słysząc wezwanie grafa do pomocy przy sprawie Drachenfelsa zgłosili się wspólnie. To samo tyczy się Emmericha, tylko pytanie, czy hen_cerbin by grał swoim łowcą Yelena nie jest zbyt socjalną osobą, ale w towarzystwie dwóch starych znajomych z pewnością lepiej byłoby podróżować do zamku. Zwłaszcza, że być może będzie jeszcze jechać w towarzystwie swojego "ochroniarza" (postać Asmodiana).

Przy okazji pytanie do MG: czarownica lodu ma w ekwipunku jeden magiczny przedmiot. Mam sobie sama coś wymyślić (obiecuję nie przeginać), czy mam się zdać na Ciebie?
 
Tabasa jest offline