Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2018, 05:19   #119
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 9 - 2037.II.01; przedpołudnie

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do pt. 19.X. Czyli 5 dni na sklejenie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Biolab)
- Lena Grey; 12/12; zdrowa (Ranga III; Skany)
- Frank Hodowski; 12/12; zdrowy (Ranga III; Produkcyjny Lekki)
- Davy Uquell; 12/12; zdrowy (Ranga II; Zbrojny)



Omówienie



- Nie wiem co z Ragingiem. Ostatnie logowanie na forum ma z początku miesiąca. Ale na wszelki wypadek w tej turze napisałem jeszcze post dla Leny. Jeśli ktoś, coś wie co jest grane to prosiłbym o informację. Jeśli nieobecność będzie się przedłużać no to Lena zostanie beenowana i przejdzie w drugoplanową postać. A jak Raging wróci to najwyżej się pomyśli na bieżąco co wymyślić.


- W każdym razie poza Leną i wywiadowcami, wszyscy w ciągu paru godzin wróćili do bazy. Para wywiadówców wróciła do swoich mieszkań na mieście. Można się z nimi skontaktować "normalnie" znaczy odpowiednim mailem czy holo przez ich szefa, Cartera. Jeśli coś by było od nich potrzeba.

- Ogólnie wszyscy po takiej nocce są nieźle zmęczeni, niewyspani i co niektórzy to zmarznięci. Jest okazja aby się przespać i odpocząć. Kto nie będzie rozsądny w regeneracji sił swoich postaci to niech liczy się z odpowiednimi modyfikatorami za te zmęczenie i znużenie. Trzeba przespać te chociaż 4 - 5 h by ich nie mieć.

- Stan zdrowia rannych w akcji:

- Czarny H 8/10 > 2 dni hospitalizacji (do końca II.02 - pn)
- Hahmed 8/10 > 2 dni hospitalizacji (do końca II.02 - pn)
- Jarl 7/10 > 3 dni hospitalizacji (do końca II.03 - wt)
- Moshe 8/10 > 2 dni hospitalizacji (do końca II.02 - pn)

- Rannych można zabrać na akcję lub podobną aktywność ale wówczas dana doba przepada z rachunków hospitalizacji.

- Obydwaj Hodowscy zostali schwytani, zeskanowani i przetrzymani przez policję. Ale chyba nie zorientowali się kogo naprawdę złapali bo zostali wypuszczeni. Niemniej ich dane spoczęły w policyjnej bazie danych.

- Ten wspólny rozdział pod koniec jest podobny dla wszystkich w bazie. Tego typu informacje pojawiają się w newsach. Albo rano albo powtórki ok tej 14.

- Generalnie w tej turze macie okazję odpocząć, złapać oddech, możecie też przewinąć do owego spotkania w południe. No chyba, że ktoś chce się bawić w pracusia to spoko ale to jw. z tym zmęczeniem.



@Lena



- Jakbyś Raging wrócił do nas to daj znać. Pomyślimy co zrobić z Leną. W tej turze jeszcze spokojnie możesz opisywać noc w celi albo rozegrać rozmowę z prawniczką.



---

- Chyba ode mnie na razie tyle. Jeśli coś niejasne czy co to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline