Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2018, 14:16   #14
WielkiTkacz
 
WielkiTkacz's Avatar
 
Reputacja: 1 WielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputację
Nie czekałem na post Kepplera, ponieważ pisał mi, że jest chory i od tamtej pory nie odpowiedział mi nawet na pw. Jak widać pojawiła się moja odpowiedź. Inicjatywę w docu już macie ustaloną w razie konieczności. Jeśli chcecie wrzucać post od razu, to wykonajcie sobie w razie konieczności testy sami. Nie widzę problemu.


Jak widać powyżej trakt jest wąski. gdzieś w głębi lasu po lewej płynie rzeka, która może nie jest głęboka i konno da się przez nią przeprawić, ale za to jest pełna roślinności i wylewa się tworząc bagienne rozlewiska - informował Was o tym Rabenfrot jakby się któremu zachciało srać czy szczać i za daleko się wybrał. Z prawej z gęstwiny nadleciała strzała. Akcja!
 
WielkiTkacz jest offline