Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2018, 19:53   #687
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cieszę się że nie jest jej żal bo moim skromnym zdaniem jej się należało.

Wróblica wyliże się z ran i nie będzie chować jakieś wielkiej urazy do nikogo no nie jest szczęśliwa że przegrała ale ona myśli bardziej jak dzikie zwierze zmieszane z pokręconego człowiekiem. Została zdominowana więc przyznaje siędo porażki nie będzie skomleć na widok Franciszka jak ten biedny pies ale zbił ją z pantałyku.

Nie wiem na ile mi to wychodzi ani czy dobrym pomysłem jest pisanie o tym tutaj ale staram się pokazać na trójce ze starszyzny jak bardzo pokrzywioną i obcą jest moralność tych nadnaturali którzy wybrali potęgę. To właśnie wydaje mi się kwintesencją Kronik Mroku jedną ze ścieżek do "wygranej" jest nie tylko spojrzenie w otchłań z klasycznego cytatu filozoficznego ale stopniowe zmienianie się w otchłań.

Nie jest to jednak główny motyw tej kampanii przynajmniej w moim zamyślę ale obserwacja poboczna....

Cytat:
ps. uuu Brill jaka mrohna reputka 6969
Sexy
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-10-2018 o 21:43.
Brilchan jest offline