Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2018, 00:44   #52
waydack
 
waydack's Avatar
 
Reputacja: 1 waydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputację
Ja to mam szczęście do tych horrorów. Z jednej sesji mój bohater odpadł przedwcześnie po głosowaniu uczestników reality show, dwie następne kończą się przed czasem...ehhh :/

Przejrzałem twój profil Luwinnie i widzę, że choć zaczynasz mistrzować sesje to rzadko, a właściwie chyba nigdy ich nie kończysz Jak nie matura, to studia. Może czas wyciągnąć wnioski i mierzyć siły na zamiary? Piszę to z sympatią, bo bardzo dobrze mi (nam) się z tobą grało, szkoda, że tak to się kończy,bo miałeś aktywnych i chętnych do zabawy graczy, a z doświadczenia wiem, że różnie z tym bywa i czasem MG musi dopominać się o posty. Mam nadzieję, że następnym razem znajdziesz więcej czasu i wytrwałości. Wszystkiego dobrego!
 
waydack jest offline