Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2018, 10:31   #36
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Stanęło na Braciach Apokalipsy bo Biskup Ehrana nie jest odszczepieńcem ani renegatem jak nasze postaci a Retro Renegatów sobie wziałem jako nazwę poprzedniej sfory mojej postaci której członkowie zginęli w walkach Mileninych.

Cieszę się że historia Maca postaci ci się podoba. Muszę jeszcze dopieścić parę rzeczy (opis wyglądu, ekwipunek dodać trochę manieryzmów, przerzucić historie przez worda...) ale generalnie wszystko jest gotowe.

Dodałem też mojej pozycje w mafii utrzymwaną od czasów jej życia z czasów prohibicji i Ala Capone że niby jest swoim potomkiem i się wychował na opowieściach. Czasami wykonuje dla rodziny jakieś pracę gdy potrzebują kogoś z zewnątrz.

Może będzie okazja żeby spotkać Tommyego Vercetii albo Sonnyego z GTA Vice City ? Na pewno przyda się żeby zdobyć jakieś info o tym co się dzieje w mieście i może jakąś broń. A może poproszą o wykonanie jakieś misji za przysługę

Jak przeczytałem twoją historie Jaśminie to od razu się zainspriowałem tym nuceniem Wesłowej Wdówki przez Jakuba. Żeby twoja postać pokazała mojej świat Operetki i teraz mój wampir szykowałby się do ataku piłą mechaniczną objęty Quitusem podśpiewując sobie w myślach https://www.youtube.com/watch?v=WdJg6Duzzf4

 
Brilchan jest offline