Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2018, 14:32   #6
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
@Draugdin

Postaram się na bieżąco opisywać świat, tak żeby gracze się nie pogubili. W razie czego mogę zawsze coś wytłumaczyć jeśli pojawi się jakaś nie pewność. Przy wprowadzaniu nowych elementów świata, będę również stosował dłuższe opisy.

@Bonifacy

W takim razie muszę spróbować przejrzeć "Gasnące Słońca". Zbieżność jest przypadkowa.

A co do pesymistycznego nastroju- zawszę trochę inaczej piszę się rekrutacyjny opis a wszystko jest inne w sesji, przynajmniej tak ja tego doświadczam. Szczególnie, że całą rekrutkę pisałem jednym ciągiem ;p

Zresztą fabularny wstęp, scenka w barze będzie od nowa opisana już w rozgrywce, będzie inny prolog zostanie tylko główny cel zabicia kapłana i postać Cedrica.

Kiedy będę znał bohaterów graczy umieszczę ich tło i dostosowuje się na bieżąco do postaci.

Ta płynność jest jednym z warunków czemu szukam Trójki graczy, choć zazwyczaj preferuje sesję solowe.

PS: A co jest podobnego do Gasnących Słońc? Jestem ciekaw, tego systemu i nie chciał bym nie celowo z niego ściągać
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 21-10-2018 o 14:35.
Pinn jest offline