Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2018, 20:40   #12
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
To Ty masz rozkazy wydawać. Rozpocząć swoje działania w Adżerstanie. Jeśli nadal coś pozostaje niejasne, to porozmawiajmy na PW.

Przepraszam za przestoje, na pewien czas zawieszam termin pięciu dni na rozwój tury, bo nie jestem w stanir w takim czasie jej zamknąć. Proszę o wyrozumiałość, dziś będą odpisy.
Tylko jak mam wydawać rozkazy, jeżeli nie wiem jaki mam budżet, czego oczekują ode mnie moi przełożeni i jaka jest moja struktura agentów. Ilu mam ludzi pod sobą. Chętnie pobawię się w tworzenie świata, ale miała być strategia a nie czysty storytelling.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline