Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2018, 08:37   #200
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Jak dla mnie to wracanie do domu w tym chaosie jest równie niebezpieczne co pojechanie pod ambasadę a jak pojedzie z nami to będziemy mogli sobie nawzajem osłaniać tyłki. Legendarny Sokka udowodnił że wcale nie trzeba Tkać aby być godnym wojownikiem, w kolejnym pokoleniu potwierdziła to Pani Sato a Hideki sprzedał niezłego kopa temu człowiekowi pająkowi - Muzyk wyraził swoją opinie w kwestii dyskusji rodzeństwa.

- Z całym szacunkiem Mistrzyni Ikki jeżeli istniałaby szansa że Mistrzyni Jinora uleczyłaby zepsuty umysł waszego pierwszego brata opowiedziałbym jej wszystko co widziałem ze szczegółami ale Duchy mi świadkiem sądzę że jest na to za późno- Powiedział następnie opuścił kapelusz na oczy i zaginając wiatr wokół siebie podskoczył na kilka metrów miękko lądując na dachu samochodu.

- Dobra, kochani chyba czas ruszać? Panie Władzo niezależnie od tego gdzie najpierw jedziemy warto żebym rozsiadł się tu i zapewnił powietrzną barierę wokół samochodu na wypadek jakby ktoś chciał zaatakować stróżów prawa. Z chęcią ochłodzę trochę gorące temperamenty protestujących powiewem uspokajającej muzyki która zmiecie ich z nóg!- Zawołał odpinając od pasa instrument zastanawiając się przy tym jaka melodia będzie najbardziej pasować do ich tryiumfalnego przejazdu. Mógł po prostu udawać serenę policyjną ale byłoby to nudne.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-02-2019 o 13:09. Powód: Edycja na życzenie MG zbyt MHROCZNIE mi wyszło
Brilchan jest offline