Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2018, 19:43   #136
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Rzuciłem na raz wszystkie strachy, grozy i trafienia krytyczne. Chwila oddechu i względnego bezpieczeństwa, adrenalina odpuszcza, urazy dopiero zaczynają naprawdę boleć.
A poważnie to takie dorobiłem sobie uzasadnienie dla własnego lenistwa. Że wszystko na koniec a nie w trakcie.
Akurat Gharth miał tę niekomfortową sytuację, że był świadkiem prawie wszystkich sytuacji, które założyłem pisząc prolog jako budzące grozę a dodatkowo dostał dwa trafienia krytyczne.
Dobra, zaczynam od zrobienia kolczugi, a zaraz po tym jak tylko uruchomię piec i znajdę metal kujemy pełną płytę

Z mniej zabawnych rzeczy: do piątku (włącznie) będę jeszcze mniej aktywny z powodów zawodowych. Autopilota postaram się uniknąć, ale w rozmowy i tym podobne rzeczy krasnolud wchodził nie będzie.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline