Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2018, 02:12   #56
WielkiTkacz
 
WielkiTkacz's Avatar
 
Reputacja: 1 WielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputację
Jak już pisałem do druidh - życie to high level RPG i tam wyrobić się z postami jest najtrudniej. Co do sesji...

Jutro - 25 w czwartek - upływa termin zgłaszania postaci, ponieważ 26ego zapadnie werdykt i lista biorących udział. Z uwagi na to, że postaci jest już trochę, to daję sobie ostatni dzień na finalne ogarnięcie sprawy. Chociaż niektóre postacie powaliły mnie na kolana - biję ukłony Porando i Gladin.

Wiem, że wiele osób nie dostało odpowiedzi odnośnie przesłanej postaci. Nie chcę angażować się w dostrajanie postaci, która możliwe nie weźmie udziału w sesji. Dla mnie wybaczcie bez sensu. Zanim zaczniemy sesję, to dopieścimy na pw wszystkie postacie biorące w niej udział.
 
WielkiTkacz jest offline