Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2018, 11:59   #8
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację
Podążając pustą drogą, mając jedynie blade światło księżyca za przewodnika, myśli Eliony zatrzymały się na jednym wspomnieniu a dokładnie na zdaniu które owo wspomnienie wskrzesiło.
„Prędzej czy później dosięgnie ją przeznaczenie” Co miała na myśli lady Dynnys wypowiadając te słowa. Czy to dotyczyło jej ojca? Za dużo pytań a za mało odpowiedzi. Twarz dziewczyny wyraźnie spoważniałą jakby nagle wydoroślała.
- Od tego momentu, Vares, wszystko dokładnie planujemy. Nie możemy sobie pozwolić na porażkę. Za dużo mamy do stracenia. Dotrzemy do stolicy, odnajdziemy mojego ojca i… i później zobaczymy, co dalej.
- To się nazywa dobry plan! - odparła dumnie Eliona samej sobie, a na jej twarzy pojawił się ponownie uśmiech. Spoglądając na przyjaciela dodała. - Wiem, wiem... nie jest idealny, ale mamy całą drogę przez las aby go dopracować.
 
Jessica Hyde jest offline