Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2018, 17:07   #32
WielkiTkacz
 
WielkiTkacz's Avatar
 
Reputacja: 1 WielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputację
Akurat o tym czy coś jest trafione czy nie to ja decyduje. Mechanicznie każdy zna starszą mowę na jakimś poziomie i to on określa również zasób dobieranych słów lub rozumianych słów. Nie mówiąc już o dialektach dla każdych istot innych. Jakbyś grał rasą, dla której jest to język rodzimy to co innego.

Ja rozumiem storytelling, ale chcę zachować mechanikę i zdrowy rozsądek - w przeciwnym razie statystyki są bzdurą i zbędne. Dodatkowo dodam, że na moich sesjach to właśnie dawało przewagę wszelkiej maści uczonym. Było swego rodzaju bronią w ich rękach.

Z pewnością nie trudno wygooglować proste zwroty w starszej mowie w necie, ale schody się zaczną jak użyję tych, które mam opracowane w zakresie własnym.
 
WielkiTkacz jest offline