WÄ…tek: Serce Smoka [18+]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2018, 19:26   #10
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację

Na widok olbrzyma Eliona zadrżała po czym stanęła osłupiała. Chwile milczała po czym drżącym głosem wyszeptała:

- Wielkość to pojęcie względne ale na moje oko to on jest zdecydowanie większy od ogromnego pająka. Myślisz, że nas zauważył? – zapytała niepewnie skrzydlatego przyjaciela.

- Co ja to wcześniej mówiłam…. a tak, plan, dobry plan to podstawa. Masz jakiś plan Vares? - Tym razem głos dziewczyny wydawał się wręcz błagalny.

- Grunt to spokój, przecież tu nie zginiemy, to już ustaliliśmy. Przerażona dziewczyna zaczęła półszeptem analizować sytuacje. - Myśl Eliona, myśl... tylko nie uciekaj... w sumie już raz dzisiaj uciekłam... czyli coś już wiemy…. jest dobrze. Mógł nas nie zauważyć. W sumie kto by się spodziewał spotkać o tej porze elfkę z nietoperzem, prawda, Vares? Samego nietoperza to owszem, ale z elfką, małe szanse. Czyli olbrzym ma dzisiaj szczęście. Podsumujmy informacje: ja uciekłam z klasztoru a olbrzym ma farta. Vares, to twoja wina! - wykrzyczała elfka, po czym zakryła usta dłonią orientując się, że mogła niechcący zwrócić na siebie uwagę olbrzyma.
 
Jessica Hyde jest offline