Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2018, 17:52   #558
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
No weź - przecież wampir dał się podejść, bo go nasi BG przechytrzyli. Patrzył se z góry i myślał, że ta banda nieudaczników to łatwy kąsek będzie. A dla bardziej wiarygodnego obrazu połowa z BG dała się niemal zabić w pierwszych chwilach starcia - to się nazywa wczucie w odgrywaną rolę!

Do tego gracze uznali, że MG zbyt łatwe problemy przed BG stawia, więc przestawili poziom trudności na wyższy - w praktyce oznaczało to świadome, a przy tym sprawiające wrażenie chaotycznych posunięcia dające fory hordzie zombie, która miała przecież nikczemne staty w porównaniu z naszymi herosami, c'nie?

Ja jestem pod wrażeniem. Normalnie profeska. Takiej współpracy drużynowej pozazdrościłaby niejedna ekipa pit stopu w F1. Problem załatwiony szybko, sprawnie i prawie bez strat. Teraz zdobyć górską przełęcz, najbliższy krasnoludzki karak, a potem podbić Estalię, Tileę i Arabię przy okazji.

Że co? Eee... tak, panie doktorze, dzisiaj brałem pigułki... Całą garść
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline