Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2018, 20:57   #12
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację

Eliona powoli odwróciła głowę, bacznie rozglądając się za siebie i nie zauważywszy żywego ducha, szeptem zwróciła się do przyjaciela:

- Tak jak przypuszczałam Vares, on zdecydowanie i niezaprzeczalnie mówi do nas. Najlepiej będzie jak schowasz się pod moją peleryną, twoje nogi mogą nas dużo kosztować. Ja zaś porozmawiam z wielkoludem.

Dziewczyna dyskretnie ukryła swojego przyjaciela, przełknęła ślinę i zrobiła zamaszysty krok do przodu.

- Witaj, na imię mam Eliona i niezmiernie miło mi cię poznać. Muszę przejść na drugą stronę mostu. Jednak cena wydaje mi się znacznie zawyżona. Czy ze względu na okoliczności i w ramach wyjątku mógłbyś mnie przepuścić? Król Pawal i tak się nie dowie, w końcu nie żyje. Dziewczyna uśmiechnęła się szeroko mierząc wzrokiem maczugę trolla, po czym z trudem wyszeptała. - Vares, jednak zmieniam zdanie, jest spora szansa, że tu umrzemy i chyba nie muszę ci przypominać, czyja to wina?

Eliona spuściła wzrok po czym zwróciła się do Zhorja.

- Panie trollu, wybacz mi, ale rozmowa nigdy nie była moją mocną stroną. Koniecznie muszę przejść na drugą stronę. To trochę skomplikowane, ale uciekłam z klasztoru, oczywiście to nie był mój pomysł. Muszę odnaleźć swojego ojca, w końcu każdy ma prawo poznać własnych rodziców, prawda? Księżyc od nogi to trochę dużo. Może w zamian za przejście mogę coś dla ciebie zrobić? - Dziewczyna kończąc słowotok wypowiedziany praktycznie na jednym wdechu, spojrzała się z nadzieją w oczach na wielkoluda.

 
Jessica Hyde jest offline