Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2018, 10:10   #12
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Adama prowadziła Bestia. Adam był bestią. Bestią na polowaniu. Dlaczego ten mężczyzna śledził Leva? Za chwilę się tego dowie. Jego techniczny umysł rozejrzał się po okolicy. Kamery, kamery, kamery. Miejski monitoring był przekleństwem. Adam sprawdził ich rozstawienie.

Pomachał w stronę kierowcy białego Opla. Facet się zaciekawi. Ludzie są ciekawi. Adam miał nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej. Chciał faceta wyciągnąć i zawlec w ciemny zaułek. Przegrzebać jego dokumenty. Dowiedzieć się dlaczego usiłował śledzić Leva. Może nawet spróbuje z nim porozmawiać.

Może…

Bestia była głodna. Na tyle głodna, że gdyby facet nie chciał wysiąść z auta po dobroci, to Adam wyciągnie go siłą. Razem z drzwiami.


Prowess = do końca sceny dodaje kropy w potence do testów siły,
Rouse Check

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 26-10-2018 o 21:43. Powód: Całkowita zmiana treści, bo wcześniej źle przeczytałem kilka słów...
Mi Raaz jest offline