Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2018, 09:20   #579
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
No daleś mi 200 punktow to wydalem.
Tam już prawie nic nie zostało w rozwoju postaci. Umiejek nie ma żadnych. Został tylko ten morderczy atak. To wziąłem bo nie było już nic ciekawego. Wolałbym tą astronomię, ale jak już ustaliłem zombie nie są zbyt chętne żeby dzielić się wiedzą, wampir martwy, a koledzy pieką koninę to nie będę im przeszkadzał.

Edyta: aaa, uznałem, że do Morderczego Ataku to mam pełne prawo po dwukrotnej śmierci. Wiem co to krytyk.

Jak mam jakiekolwiek wątpliwości to się zawsze pytam. Co z resztą wiesz, bo już kilka razy to robiłem. Nie pytam tylko o staty oraz właśnie takie rzeczy jak ten morderczy atak, bo dla postaci, która ma anatomię i resztę pakietu to WW to chyba nie będzie nic takiego. W każdym razie jbc to od razu usunę.
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 28-10-2018 o 09:26.
druidh jest offline