Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2018, 14:50   #59
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
Ok... zribiłem sobie małe podsumowanie ile jakich dusz mam bo ja też zapomniałem być na bieżąco (^^') i wychodzi mi na to, że jakbym tak zagrał w PDP jak zagrałem tutaj to właśnie bym wygrał

Aktualnie mam:
1 żółtą
5 czerwonych
4 fioletowe

Teraz zanim wymienie kolory na hienach chciałbym miałbym 2 pytania:

W podręczniku było wspomniane, że dusz można używać i każdy kolor ma jakąś ustaloną moc. Nie było jednak opisane jakie dusze mają jaką moc, albo przynajmniej przyznaje się do nie znalezienia tej informacji.
No i drugie pytanie czy w AMBT zebranie 5 dusz tego samego koloru ma jakieś znaczenie? I czy jeszcze o coś w Piątym Wymiarze się gra?

Bo przyznam się, że Dirith miał zamiar bardziej używać dusz jako waluty nie zwracając zbytnio uwagi na kolory ^^'

Chociaż tak czy inaczej zamierzałem podzielić dusze ze skarbca (czyli te co dały hieny przy wejściu i za krasnoludy zeżarte przez trawę - zółtą, cztery czerwone i trzy fioletowe) między Diritha i Kiti żeby w razie czego mieć w miarę równy bufor przed pięcioma duszami z własnego życia.

PS. jeszcze nie zadecydowałem w sumie jaką duszę zamienić i rzucić, w sumie wolę wpierw wiedzieć co i jak się dzieje po zdobyciu pięciu dusz. Bo w razie czego jakbym za szybko wygrywał to zamienie czerwoną na jakąś inna
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who

Ostatnio edytowane przez eTo : 28-10-2018 o 19:18.
eTo jest offline