Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2018, 18:52   #60
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Generalnie to zdobycie 5 Dusz było na potrzeby PDP i podczas tej sesji i tego Miejsca z trawą produkującą Dusze nie planowałam że po 5 Duszach jest wygrana Ta akcja z 5 Duszami to była zabawa Chaosu, Kruka i takich tam innych, po stworzeniu 5 Wymiaru, tak na 1 raz ;D Piąty Wymiar istnieje już długo i wielu już zebrało 5 Dusz Także możesz kolekcjonować

Faktycznie było
Każdy kolor ma daną moc ustaloną przez MG. W danym miejscu możesz 1 RAZ skorzystać z mocy DANEGO koloru! Jeśli masz 3 Dusze, np. Białą, żółtą, Czerwoną, możesz w danym miejscu skorzystać 1 raz z mocy Białej, Żółtej i czerwonej.
Jeśli masz 2 Dusze tego samego koloru możesz z danej mocy korzystać i tak TYLKO RAZ. Np. masz białą, białą, żółtą – w danym miejscu możesz skorzystać z mocy białej i żółtej.

TYLKO MUSIAŁAM ZAPISAĆ GDZIEŚ INDZIEJ CO ONE ROBIĄ GAH Muszę poszukać
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Kerm : 01-11-2018 o 20:44. Powód: Regulaminu punkt piąty
Almena jest offline