Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2018, 15:54   #241
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Elena pokręciła głową. Owszem, gdyby Wróblica napiła się jej krwi, to mogłaby zostać, hm, spętana miłością względem niej na zawsze – po trzech razach, nie jednym. Choć niewątpliwie ten jeden, który oferowała, mógłby polepszyć ich wzajemne stosunki – obydwie były dosyć niezależne i wyzwolone, choć każda na swój sposób, co z pewnością utrudniałoby im komunikację i kooperację.

- Jak nie to nie – skwitowała Mekhetka – pożywna jest i pomogłaby zabliźnić rany. Ale jak kto woli.

Zakryła rękawem nadgarstek, tak, by Krwawa wiedziała, że ta propozycja już się nie powtórzy.

- Jeśli o mnie chodzi, to w sumie nie wiem zbyt wiele o tym, jak wygląda ten rytuał, ale uważam, że jeśli ja, choć jestem nowa w towarzystwie, dostąpię pełni zaszczytów, to Grażyna też by mogła – powiedziała Konopnicka – Można ją wyszkolić, sama mogłabym w tym pomóc w wolnym czasie, znam trochę sztuk walki i wampirzych sztuczek, które je wspomagają. Możliwe też, że gdyby Grażyna była w pełni, hm, zestrojona ze źródłem, to moglibyśmy uniknąć ewentualnych ataków na nią? - spytała, nie do końca wiedząc, czy to co mówi ma jakikolwiek sens.

- Niezależnie od tego, co postanowicie, z radością nauczyłabym nową wampirzycę tego i owego.
 
Kaworu jest offline