Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2018, 21:12   #257
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja posta dam dopiero koło środy / czwartku, ale ogólnie Sigrun się zgodzi na zapalenie światła i ogarnięcie tego postoju.
- Spoko, nie ma problemu. Ale to może jak tak, to skoczmy na doc. To się może rozwinie akcja trochę dalej niż pstryknięcie prztyczka ze światłem




Cytat:
Koichi będzie wspinał się pod sufit lub ewentualnie może przekraść się do wyłączników. Przesadnie spostrzegawczy nie jest, więc dużo gumijagód nie wypatrzy, ale ze wspinaniem i cichym chodzeniem sobie radzi.
- No ok, nie ma problemu. No ale to jak można wybrać tylko jedną bramkę no to każdy musi zdecydować gdzie posyła swoją postać.


Cytat:
@Pipboy
Czy Abi odpowiedziała coś na pytania, jakie zadał jej Koichi podczas krojenia hellhounda?
- No tak zbiorczo mi się wydawało, że odpowiedziała podczas sekcji i rozmowy z Michaelem. Czyli pi x oko to co Marek wrzucił z doc w swój post.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline