Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2018, 21:54   #4
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie traktuj tego jak zgłoszenie, ale ciekaw jestem czy widzisz jakieś opcje dla klas typu Psi Operative z podstawki XCOM 2, albo może Templar czy Skrimisher z dodatku War of the Chosen?
- Chyba nie gralem w 2-kę aż tyle aby dojść do psi u BG. Ale nawet jak to podobne do 1-ki by było będę brutalnie szczery: nie mam zrobionej psioniki. To na całość gry dość niszowa profesja i było mnóstwo bardziej potrzebnych rzeczy do zrobienia niż psionika. Zresztą w grze do dość zaawansowane stadium gry z tą psioniką a w sesji jest raczej początkowe stadium rozbudowy bazy.

- A z templarem i skrimisherem cóż, powiedz mi jakie byś widział u nich skille (nawet fabularnie) to powiem pod co by z mechy pasowało. Bo mecha ta sama co w "Raidersach".
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline