Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2018, 22:06   #5
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Skrimisher to akurat banał mechaniczny... Oni nie mają supermocy, tylko dobry sprzęt i przeszkolenie. Tylko fakt bycia byłym żołnierzem Adventu, który przeszedł terapię genową, ale jednak się zbuntował wydaje się ciekawym pomysłem.

Templariusze to z kolei Psionicy nastawieni na walkę w zwarciu... czyli poniekąd odpowiadając mi na pytanie o Psionikach odpowiedziałeś i tutaj.

Dostają takie skile jak psioniczne ostrza do walki w zwarciu, czy barierę psioniczną broniącą ich przed pierwszym atakiem w turze (nieważne jak silnym). W zasadzie bez psioniki to taki Ranger, tylko z ostrzami na rękach, a nie mieczem na plecach.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline