Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 20:32   #97
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Selina prychnela gniewnie.
- Pozwol iz przypomne ci drogi Selkirku iz nie dalej jak kilka minut temu sama pytalam cie o jego znikniecie w wyniku czego wyslales mnie do lasu abym konia napoila.
Wsciekla na nowo poderwala glowe z dosc nawet wygodnego kolana sierzanta i usadowila sie nieco dalej od niego.
- Wierz mi, ze i mnie wprawia jego znikniecie w niepokoj. Gdy dodamy jeszcze to twoje ognisko to sprawa wydaje sie wrecz niebezpieczna. Moze by tak ruszyc tylki i zamiast tak w najlepsze popijac ten twoj ognisty trunek isc i go poszukac!?!?
I pociagnawszy solidny lyk odstawila kubek na trawe. Nagle zywy ogien zaczal palic jej gradlo. Przerazona i zdziwiona zarazem zaczela plytko lapac powietrze ksztuszac sie przy tym. Slone lzy splynely z jej oczu i zaczely wedrowac po policzku. Jej wzrok powedrowal w steone sierzanta niemo proszac o ratunek.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline