Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2018, 05:14   #982
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ja tam nie mam pomysłu na jakieś sensowne przesłuchanie bez żadnych punktów zaczepienia. A jak coś wymyślę to w grę wchodzą kostki a szanse mam takie, że odechciewa się próbować. Więc ja pasuję z tym przesłuchaniem. Jak dla mnie mogą BN wpaść na planszę i poszpanić swoimi skillami Laska jest profeszynal szpiegiem, pewnie do tego tak marvelowo fanatycznym więc nic nam nie powie bez uberpomysłu na gadkę/superskilli-sukcesów w kostkach. A ja tam nie mam pomysłu na gadkę ani skilli do tej gadki. Więc przeszukuję Sandy, mam nadzieję, że powie nam coś w ten pośredni sposób albo pojawi się jakiś trop o co tu biega. Ale jak ktoś ma jakiś pomysł/skille na gadkę to niech próbuje.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline