Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 23:14   #27
L_Devil
 
Reputacja: 1 L_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetny
MG czuwa


Nie, nie wiem czemu nie dodał mi się post informujący o nieobecności... byłem teraz parę dni na Grunwaldzie (wszak w sobotę był 14 lipca), gromkimi okrzykami zachęcając polskie rycerstwo do walki z Krzyżakami. Mistrz padł a nasi wrócili z tarczą

A co do sesji, to tak już jest. Ja nie mam tak wolnych wakacji jakbym chciał (na początku zeszłego roku szkolnego byłem parę miesięcy w szpitalu i teraz nadrabiam zaległości, co prawda tylko z matmy, ale muszę to zrobić żeby zdawać rozszerzoną maturkę w przyszłym roku szkolnym ). Dzisiaj jestem po 3 godzinach rozwiązywania zadań "z gwiazdką" i mam już serdecznie dosyć pracy kreatywnej (znacie to powiedzenie: "Został artystą, bo na matematyka miał za słabą wyobraźnię"? ). Tym niemniej jak tylko Selkirk odpowie Selinie, zaraz się włączę

I cieszę się że tak aktywnie piszecie, bo sesja rozwija się dużo szybciej niż myślałem, że będzie się rozwijać I chwała jej za to!
 
__________________
Na linie tańczysz już podciętej z obu stron
Nad tłumem, uskrzydlony w chwale,
Gdy spadniesz - zginiesz i nie zabrzmi nigdy dzwon
Nad twoją gwiazdą, Sowizdrzale!
L_Devil jest offline